Availo współtworzy program UbezpieczONA przygotowany z myślą o potrzebach kobiet

24 marca 2021

UbezpieczONA to unikalny pakiet oferowany przez firmę Ubezpieczenia Zdalnie i łączący wsparcie z obszarów ubezpieczeń ze wsparciem między innymi w zakresie ochrony zdrowia czy też usługami w obszarze szybkich napraw domowych. W ramach pakietu UbezpieczONA Availo oferuje świadczenie ochrony prawnej. Program przygotowany został z myślą o kobietach i ich podstawowych, kompleksowych potrzebach.

UbezpieczONA to pakiet zawierający to, czego z kobiecego punktu widzenia brakowało dotąd na rynku. Program oferuje ubezpieczonym wypłatę świadczenia w przypadku diagnozy choroby czy operacji oraz w zakresie zwrotu kosztów pobytu w szpitalu lub rehabilitacji. Ponadto, częścią programu są elementy prywatnej opieki medycznej: telekonsultacje z internistą czy ginekologiem (w tym e-zwolnienie i e-recepty) oraz domowe wizyty internisty. Dodatkowo, UbezpieczONA oferuje możliwość skorzystania z całodobowego Centrum Alarmowego w zakresie usług profesjonalnego elektryka, hydraulika czy szklarza, a także usług w zakresie IT czy naprawy sprzętu elektronicznego.

Co więcej, UbezpieczONA lub UbezpieczONy będą mogli skorzystać ze wsparcia prawnego świadczonego przez adwokatów i radców prawnych reprezentujących Availo.

Pakiety realizowanej zdalnie ochrony prawnej oferowane są w dwóch wariantach. Pierwszy z nich obejmuje pomoc prawną z obszaru prawa cywilnego w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych i w zakresie obrony przed roszczeniami odszkodowawczymi, a wariant drugi dodatkowo także wsparcie prawne z obszaru prawa konsumenckiego, prawa nieruchomości, prawa spadkowego i prawa rodzinnego. Z prawnikiem można będzie kontaktować się telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00. Usługa nie zakłada limitów czasowych i limitów dotyczących ilości rozmów w ramach jednej sprawy.

Poza Availo, partnerami oferowanego przez firmę Ubezpieczenia Zdalnie programu UbezpieczONA są również firmy: Singal Iduna Polska, Europ Assistance i E-Doktor24.

Więcej informacji na temat programu UbezpieczONA znajdziesz na stronie: https://ubezpieczeniazdalnie.pl

www.availo.plto usługi prawne dla każdego. Porad prawnych udzielają doświadczeni prawnicy – adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi. Availo to lider rynku usług prawo direct działający od 2012 roku. Misją firmy jest zapewnienie każdej osobie, która potrzebuje pomocy prawnej, dostępu do rzetelnych konsultacji świadczonych przez wykwalifikowanego specjalistę, w cenie, na którą może sobie pozwolić.