Jak prawnik HaloPrawo.pl "pozbędzie się" komornika

18 grudnia 2019

Masz problem z nadgorliwym komornikiem, który tylko czeka, aby zająć Twój majątek? A może masz wątpliwości, czy działa on legalnie i w zakresie swoich kompetencji? Chcesz po prostu odzyskać swoje życie? Prawnik w ramach usługi „Załatwimy Twoje sprawy” może działać w Twoim imieniu, żeby pomóc Ci w tym trudnym czasie. Dowiedz się, jak to działa:

  1. Dzwonisz do HaloPrawo pod nr 22 45 00 000 i opowiadasz, jaki masz dokładnie problem.
  2. Rozmawiasz z prawnikiem, który natychmiast udzieli Ci porady prawnej, dzięki której dowiesz się jak zadbać o swoje interesy.
  3. Jeśli problem będzie wymagał dalszych działań, zaproponujemy Ci sprawną i błyskawiczną interwencję prawnika, który będzie działał w Twoim imieniu, aby rozwiązać dany problem za Ciebie.
  4. Gdy udzielisz pełnomocnictwa do działania, w zakresie problemu z komornikiem prawnik może m.in.:
  • zadzwonićdo wskazanego komornika jako Twój prawnik i przypomnieć mu jakie są granice jego obowiązków,
  • opracować i przesłać do komornika profesjonalne pismo prawne – wniosek o umorzenie egzekucji, skargę na postanowienie o obciążeniu dłużnika kosztami, skarga na postanowienie o wszczęciu egzekucji,
  • jeśli zajdzie taka konieczność to prawnik napisze pozew i skieruje sprawę do sądu, gdzie może Cię również reprezentować.

Będziemy walczyć za Ciebie

Warto mieć po swojej stronie adwokata lub radcę prawnego. Dzięki usłudze „Załatwimy Twoje sprawy” będą oni działać nie tylko DLA Ciebie, ale również ZA Ciebie. HaloPrawo.pl jest zawsze po Twojej stronie, więc daj nam szansę, by zastąpić Cię w skomplikowanych, wymagających lub uciążliwych problemach prawnych, które powinny trafić w ręce profesjonalistów.

Zadzwoń do HaloPrawo.pl 22 45 00 000. Zajmiemy się Twoim komornikiem.