Jak prawnik HaloPrawo.pl „załatwi” dokuczliwego sąsiada

17 grudnia 2019

Sąsiad z piekła rodem brzmi aż nazbyt znajomo? Hałasuje, brudzi, utrudnia Ci życie i za nic ma obowiązki lokatorskie oraz podstawowe zasady kultury? Dzięki usłudze „Załatwimy Twoje sprawy” w Twoim imieniu, takim problemem zajmie się profesjonalista. Zobacz jakie to proste:

  1. Zadzwoń do HaloPrawo pod nr 22 45 00 000 i opowiedz konsultantowi jaki masz problem.
  2. Konsultant przełączy Cię do prawnika, który przeanalizuje problem, udzieli porady prawnej, a następnie znajdzie korzystne rozwiązanie Twojego problemu i zaproponuje błyskawiczną interwencję prawną.
  3. Gdy udzielisz pełnomocnictwa do działania, w Twoim imieniu, prawnik w sprawie sporu sąsiedzkiego może np.:
  • zadzwonić do sąsiada jako Twój prawnik i przedstawić mu Twoje stanowisko i możliwe konsekwencje jego dalszych naruszających Twoje prawa działań,
  • napisać i przesłać odpowiednie pismo prawne – wezwanie do zaprzestania naruszeń dóbr osobistych, prawa własności i innych, wezwanie do zawarcia umowy przyrzeczonej, wezwanie do ponoszenie kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej lub urządzeń znajdujących się na granicy nieruchomości (mury, płoty, miedze, rowy i inne), żądanie o naprawienie wyrządzonej przez niego szkody, wniosek o ustanowienie służebności drogi koniecznej i wiele, wiele innych,
  • przeprowadzić działania mediacyjne, aby zakończyć ten konflikt,
  • a jeśli będzie trzeba, będziemy za Ciebie działać dalej - złożymy pozew do sądu, a nawet możemy Cię tam reprezentować.

Dlaczego warto?

Tytuł adwokata, radcy prawnego, budzi respekt. Zastępujemy Cię w trudnych bądź niewygodnych sprawach, które potrzebują sprawnego i rzetelnego działania. Co więcej, usługi prawne w HaloPrawo.pl realizują wyłącznie prawnicy z tytułem zawodowym, czyli adwokaci i radcowie prawni, słowem – znają się na rzeczy.

Nie czekaj, zadzwoń do HaloPrawo.pl i pozwól abyśmy się zajęli Twoim problemem z sąsiadem.