Jak prawnik HaloPrawo.pl „załatwi” nieuczciwego kontrahenta?

19 grudnia 2019

Prowadzisz swój biznes, ale masz wrażenie, że niektórzy po prostu nie chcą, aby Ci się udało? Masz problem z kontrahentami, którzy nie chcą zapłacić zaległych należności, a to zatrzymuje płynność finansową i rozwój Twojej firmy? Załatwimy to! Zobacz, jak działa usługa prawna „Załatwimy Twoje sprawy”:

  1. Zadzwoń do HaloPrawo pod nr 22 45 00 000 i wskaż swój problem,
  2. Porozmawiaj z konsultantem, który umożliwi Ci rozmowę z odpowiednim do Twojej sprawy prawnikiem.
  3. Adwokat lub radca prawny udzieli Ci porady, przeanalizuje problem, a jeżeli będzie trzeba działać dalej – zaproponuje kolejny etap usługi „Załatwimy Twoje sprawy”, czyli interwencję prawną.
  4. Kolejnym krokiem jest umocowanie prawnikowi. Gdy zrobisz to, będzie mógł on działać w Twoim imieniu, aby rozwiązać Twój problem z kontrahentem, może np.
  • zadzwonić do niego i jako prawnik napomnieć, go w zakresie jego należności wobec Ciebie. Wskaże również kontrahentowi prawne konsekwencje, które mogą go spotkać, jeśli nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków,
  • opracować i przesłać odpowiednie pismo prawne – wezwanie do zaprzestania naruszeń poprzez stosowanie nieuczciwej konkurencji, wezwanie do zaprzestania wprowadzania w błąd klientów w obrocie gospodarczym, wezwanie do spełnienia świadczenia i wiele innych,
  • przeprowadzić działania negocjacyjne lub mediacyjne,
  • jeśli zajdzie taka konieczność – napisać pozew a następnie reprezentować Cię w sądzie.

Sprawna interwencja prawnika

Usługi „Załatwimy Twoje sprawy” realizują wyłącznie doświadczeni prawnicy z tytułem zawodowym, a więc adwokaci radcowie prawni. Przedsiębiorco, powierz swój problem profesjonalistom i zajmij się budowaniem sukcesu swojej firmy.