Pakiety Pomocy Prawnej od Availo i Rankomat.pl czyli RankoPomoc prawna

15 marca 2021

Rankomat.pl uruchomił we współpracy z Availo infolinię Pomocy Prawnej. Od dziś adwokaci i radcy prawni reprezentujący Availo udzielają zdalnie porad prawnych klientom, którzy zakupili ubezpieczenie komunikacyjne z pomocą Rankomat.pl. W ramach usługi możliwe jest otrzymanie profesjonalnego wsparcia prawnego w każdej praktycznie sprawie dotyczącej posiadania bądź użytkowania samochodu.

Zakres pomocy prawnej w ramach wspólnie realizowanej przez Rankomat.pl i Availo usługi obejmuje takie obszary, jak:

  • zdarzenia komunikacyjne
  • posiadanie i użytkowanie pojazdu
  • kolizje drogowe
  • uszkodzenia pojazdu w wyniku dziur w nawierzchni
  • wykroczenia
  • mandaty
  • zbycie i zakup pojazdu

Klienci uzyskują dostęp do usług infolinii prawnej RankoPomoc w rezultacie zawarcia lub przedłużenia umowy na ubezpieczenie.

Centrum Porad Prawnych dostępne jest dla telefonujących pod numerem 22 450 00 18 w dni powszednie, w godzinach 8.00 - 20.00. W ramach jednej sprawy klient infolinii może kontaktować się z prawnikiem nieograniczoną ilość razy.

rankomat.pl to wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma działa od 2008 r., zatrudnia 200 profesjonalnych doradców i ma na koncie ponad 1 milion sprzedanych polis. Rankomat.pl pozwala skutecznie porównać oferty ubezpieczeń samochodów, mieszkań i domów, podróży oraz ubezpieczeń na życie.

www.availo.plto usługi prawne dla każdego. Porad prawnych udzielają doświadczeni prawnicy – adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi. Availo to lider rynku usług prawo direct, działający od 2012 roku. Misją firmy jest zapewnienie każdej osobie, która potrzebuje pomocy prawnej, dostępu do rzetelnych konsultacji świadczonych przez wykwalifikowanego specjalistę, w cenie, na którą może sobie pozwolić.