Ranko Pomoc Prawna od dziś z rozszerzonymi pakietami pomocy prawnej od Availo

4 listopada 2021

Miło nam poinformować, że właśnie rozszerzyliśmy pakiety porad prawnych od Availo dla tych klientów Rankomat.pl, którzy zdecydowali się na zakup ubezpieczenia nieruchomości lub podróży przy pomocy porównywarki.

Do tej pory w ramach naszej współpracy z Rankomat.pl oferowaliśmy Pakiet Pomocy Prawnej klientom porównywarki tylko podczas sprzedaży polis OC/AC.

Teraz Ranko Pomoc Prawna dotyczy także ubezpieczeń na podróż lub nieruchomość.

Klienci uzyskują dostęp do usług infolinii prawnej w rezultacie zawarcia lub przedłużenia umowy na ubezpieczenie. Centrum Porad Prawnych dostępne jest dla telefonujących w dni powszednie, w godzinach 8.00 – 20.00. W ramach jednej sprawy klient infolinii może kontaktować się z prawnikiem nieograniczoną ilość razy.

Więcej na temat Ranko Pomocy Prawnej na stronie naszego Partnera: https://rankomat.pl/pomoc-prawna

Polecamy!

rankomat.pl to wiodąca polska multiporównywarka ubezpieczeń, która porównuje ceny ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych, nieruchomości oraz na życie, oferowanych przez ponad 30 ubezpieczycieli, a także kredytów, pożyczek i ofert GSM.

www.availo.plto usługi prawne dla każdego. Porad prawnych udzielają doświadczeni prawnicy – adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi. Availo to lider rynku usług prawo direct, działający od 2012 roku. Misją firmy jest zapewnienie każdej osobie, która potrzebuje pomocy prawnej, dostępu do rzetelnych konsultacji świadczonych przez wykwalifikowanego specjalistę - w cenie, na którą może sobie pozwolić.