Usługa firm Availo i Ubezpieczenia Zdalne: Prawnik na Telefon

12 marca 2021

Ruszyła nasza współpraca z Ubezpieczenia Zdalnie, firmą oferującą zdalnie ubezpieczenia i świadczenia ochronne.

Prawnik Na Telefon to pakiety ochrony prawnej zapewniające wsparcie w zakresie takich dziedzin prawa, jak prawo cywilne, ubezpieczenia społeczne, prawo pracy, prawo rodzinne, sprawy związane z użytkowaniem pojazdu, prawo lokalowe czy prawo spadkowe.

Z prawnikiem można się skontaktować od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00, łącząc się telefonicznie z Centrum Porad Prawnych. Usługa nie zakłada limitów czasowych i limitów dotyczących ilości rozmów w ramach jednej sprawy. Porad prawnych udzielają doświadczeni adwokaci i radcy prawni.

Przez cały okres ważności usługi do dyspozycji jest nielimitowana informacja podatkowa czyli udzielenie informacji z zakresu polskiego systemu podatkowego np. informacji o podatkach, terminach i stawkach podatkowych lub też przesłanie interpretacji stosowania przepisów prawa podatkowego. W wyższych wariantach dostępna jest także telefoniczna porada podatkowa czyli wskazanie przez prawnika w ramach świadczenia pomocy prawno-podatkowej rozstrzygnięcia w przedstawionym przez klienta problemie.

Na każdym etapie daną sprawą zajmuje się jeden i ten sam prawnik. Wystarczy przekazać na infolinii stosowną prośbę, a rozmowa umówiona zostanie ze wskazanym przez nas adwokatem lub radcą prawnym. Usługa Prawnik Na Telefon zapewnia także dostęp do wzorów pism, wniosków, umów oraz sporządzenie adekwatnego do sprawy projektu pisma lub umowy.

Prawnik Na Telefon to aż cztery różne pakiety, w cenach od 59 do 239 złotych rocznie. Jeśli wybierzemy wariant najdroższy, możemy dostępem do wykupionych usług podzielić się ze współmałżonkiem lub partnerem. Oznacza to w praktyce, że Prawnik Na Telefon jest do dyspozycji dwóch osób.

Więcej informacji na temat usługi na stronie: https://ubezpieczeniazdalnie.pl/

www.availo.plto usługi prawne dla każdego. Porad prawnych udzielają doświadczeni prawnicy – adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi. Availo to lider rynku usług prawo direct działający od 2012 roku. Misją firmy jest zapewnienie każdej osobie, która potrzebuje pomocy prawnej, dostępu do rzetelnych konsultacji świadczonych przez wykwalifikowanego specjalistę, w cenie, na którą może sobie pozwolić.